Zakazane DBL Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
!! UWAGA !!

Kup Bota ! Napisz do Administracji

!! UWAGA !!

Poprzedni temat :: Następny temat
Janemba Tower
Autor Wiadomość
$Spirit 
Administrator

Zaproszone osoby: 10
Wysłany: 2011-11-13, 14:24   Janemba Tower  

Na początek co musimy mieć, żeby ukończyć JT tj. Jenemba Tower. A więc:

A) Level: 250
B) Chęci
C) Z 1K cc nie licząc kupna itemów potrzebnych na quest
E) Jenemba & Goku z Oddanymi itemami.
F) Itemy:

1. Zepsuty brolly necklace - każdy wie co to jest.

2. Fish Bone (Rybi szkielet)

Znajdziemy go dokładnie tu \/

Zamek RR, Odpady, Trzeba poprzesuwać parę rzeczy bo szkielet jest schowany pod nimi.
Jeśli nie będzie to albo trzeba kupić albo czekać do restartu servera.

3. Gohan Shirt - Dostaniemy go jako nagrodę z Sagi 19 tj. Raditz.

4. Green Shirt - Dostaniemy go w Queście w Ginger Town.

5. Honey - Honey można kupić za 1-2ss lub wydropić z Saperów.

6. Shrimps - Łowimy je za pomocą wędki, którą możemy kupić w Light Hause (biały budynek z wieloma piętrami) - stoi na prawo od RR. Albo możemy je kupić za nie drogo. Potrzebujemy ich 25 na wykonanie questa.

7. Plume - Plume czyli piórko kosztuje około 5k - 2cc
Możemy też się trochę pomęczyć i zloocić Plume z Samurai -ów. Nie dość silne potwory zazwyczaj występują w parze z Ninja -mi.

8. Mirror - Mirror (Lustro) Respi się na ścianie w zamku RR na samej górze zamku w pokoiku z Bandem i dwoma huge. Bramka Levelowa 30 level.

Akurat nie zastałem Mirroru ale respi sie co restart.

9. 10 Silver Bar -ów - 1 silver bara możemy sprzedać dla NPC za 3cc. Możemy je przetopić z Tone Itemów Po ukończonym Queście.

10. Oozaru Tail - Oozaru Tail jest to Item jednocześnie najdroższy ze wszystkich potrzebnych do JT i najtrudniejszy do zdobycia. Koszt to około 55 credit card lub około 8-10 Salamandra Skin. Present wypada tylko i wyłącznie z Armored Oozaru. Bardzo rzadko. Bramka Levelowa na AO to 250 level.

Gdy Już Mamy Oddane Itemy To:

Ze wszystkimi itemami idziemy do NPC Jack, który jest w studni pod RR w lewym opuszczonym mieście gdzie teraz jest resp Banditów i Saperów i oddajemy mu itemy.

Gdy już oddamy wszystkie itemy w tedy bierzemy dwóch kolegów o których wspomniałem na początku Jenemba z oddanymi itemami i Goka z oddanymi itemami. Musimy mieć ze sobą Pick bo wchodzimy teraz w tajemne przejście pokazane na screenie niżej \/

Znajdziemy się w tedy w tym miejscu:

Przechodzimy zanzem przez kraty i wychodzimy przez bramke levelową. Nie obawiajcie się fire blasterów chyba że logniecie w tym woskim przejściu i logniecie spowrotem.
Po prawej stronie

To jest pokoik gdzie musimy otworzyć przejście do Monstera Jenemby. A więc:

Na czerwony kwadracik musi wejść Goku ( Warunek: Musi mieć 0 Rage).
Na zielony kwadracik wchodzi Jenemba.
My stoimy na prawo od dźwigni tak jak ja na screenie.
I teraz. Jenemba musi zrobić i włożyć w ręce 100 ki swordów
A goku jak już tam jest musi naładować 100 Rage.
I gdy jenemba będzie miał wszystkie ki swordy a Goku 100 Rage musisz pociągnąć dźwignię. Trzeba to zrobić zręcznie ponieważ Rage dla Goka na tym poziomie dość szybko spada.

Kiedy nam się uda otworzy nam się ścianka i będziemy mogli przedostać się do pokoiku po prawej gdzie czeka na nas Jenemba i 8-9 Hyper Annihilatorów (w zależności ile się ich zrespi w tym czasie).

Teraz koniecznie musimy zabić Jenembę ( nie koniecznie sami) żeby przejść przez drzwi które są po prawej stronie. Po czym wchodzimy drabiną na górę (Teleport przeniesie nas spowrotem do pokoiku z Jenembą). Gdy znajdziemy się w tym pokoiku \/

To wtedy to co zrobiliśmy wcześniej zapisało się. Możemy lognąć iść do DP a wracamy wejściem po prawej stronie tego pokoju.

To jeszcze nie wszystko teraz musimy wykorzystać te 1Kcc o których wspomniałem wcześniej. Oczywiście nie wiadomo ile dokładnie zużyjemy cc (ja wydałem 350cc) ale były przykłady, że schodziło nawet po 900. Ok przechodzę do tematu:

Gdy jesteśmy w pokoiku pokazanym na ostatnim screenie musimy wejść na górę przez drabinkę w dolnym rogu po lewej stronie. W tedy czekają na nas beczki i dźwignia.
Przy dźwigni jest miejsca na 4 osoby ale to wcale nie oznacza, że 4 osoby muszą tam stać.
Ok co teraz? Musimy zrobić tak by w pokazanym niżej miejscu pokazała się drabinka \/

Czerwony kwadracik pokazuje gdzie pokaże się drabinka po wykonaniu zadania. Drabinka jest magiczna więc, żeby ją zobaczyć musimy wypić eliksir który jest ukryty w którejś z beczek. Niestety nie możemy po kolei podchodzić do beczki i w nią klikać. Musimy postępować wg. zasad. A więc

Klikamy w dźwignię i pokazuje nam się napis:

Use some barrels

następnie klikamy w jakąkolwiek beczkę

i jeśli dźwignia nie przeskoczy na drugą stronę musimy to powtarzać aż to nastąpi.
Gdy Dźwignia przeskoczy w tedy pokaże nam się napis:

Now choose barrel

Teraz możemy wybrać beczkę, w której uważamy, że jest elikir.
Jeśli wybierzemy poprawną beczkę pokaże nam się drabinka przez którą musisz wejść by
wykonać quest.
Jednak jeśli wybierzesz złą beczkę pokaże ci się napis:

Wrong barrel. You must start again

A w tedy musisz zacząć od nowa klikanie w beczki.

Wszystko było by ładnie gdyby nie to, że każde kliknięcie w beczkę zabiera losową ilość cc
3 - 16cc od kliknięcia.

Ok. Więc próbujemy i gdy pokaże się drabinka wchodzimy na górę. Na górze zastaniemy ten pokoik\/

Ok teraz kolejny kłopocik. Czerwone strałeczki pokazują miejsca gdzie musimy dojść.
W kolejności od lewej do prawej. A więc. Musimy tak ustawić piorunki żeby nie przeszkadzały nam dojść do pierwszej strzałeczki. Gdy już dźwigniami tak ustawimy, że pokaże się droga do pierwszego miejsca idziemy ostrożnie i klikamy w te miejsce po czym wracamy z powrotem by ułożyć drogę do kolejnego miejsca. Robimy tak aż dojdziemy do zielonej strzałeczki. Ustawiamy przejście tam gdzie jest zielona strzałka i wchodzimy w teleport.

UWAGA: Kliknięcie w dźwignie także zabiera cc.
Kolejna uwaga. Wejście w jeden piorunek oznacza nie odebranie jednej nagrody. Także radzę uważać.

A teraz to co najprzyjemniejsze. Gdy wejdziemy w teleport znajdziemy się tu \/

Autor: .Kacperek

Krisek 
VIP

Wysłany: 2013-12-05, 16:15     

no ladnie bardzo bardzo ladnie ;/

Kolek_2
User

Wysłany: 2014-05-09, 10:53     

Proszę o odnowienie screenów :)

#Spirit
Wiem, ostatnio potrzebowałem to będę musiał odnowić większość.
Ostatnio zmieniony przez Spirit 2014-05-09, 11:36, w całości zmieniany 1 raz  

$NoNs 
Administrator

Wysłany: 2014-05-11, 18:17     

Także proszę o odnowienie screenów.

Gość

Wysłany: 2014-07-17, 09:36     

Proszę o aktualizację screen'ów.

Gość

Wysłany: 2014-08-27, 18:10     

Prosba o Refresh

Gość

Wysłany: 2014-08-27, 19:48     

Screeny jako tako widoczne są jeśli wyszukamy je w Google Grafika. :)
Ostatnio właśnie w taki sposób wykonałem JT.
Jeśli ktoś nie potrafi się doczekać, to polecam taki sposób.

$Spirit 
Administrator

Zaproszone osoby: 10
Wysłany: 2014-08-27, 21:41     

Nie mam czasu na dbl - praca, znajomi, alkohol.. Ale zamieszcze jak przejsc tą droge bo jedynie takie mam
http://scr.hu/8f8/m6ui6

http://scr.hu/8f8/frp4b

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach