Zakazane DBL Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
!! UWAGA !!

Kup Bota ! Napisz do Administracji

!! UWAGA !!

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Spirit
2014-05-31, 10:11
VIP ALARM
Autor Wiadomość
EloSiemanko 
User

Wysłany: 2014-04-11, 03:06   VIP ALARM

Witam wszystkich forumowiczow :)) Zaczne od tego ze jestem obeznanym uzytkownikiem blackd od czasow Tibii 8.6+, wiec od jakiegos czasu. W zamian za pomoc w moim problemie jestem w stanie pisac skrypty / condy / eventy na roznego typu okazje i potrzeby :) Moj problem polega na tym ze nie potrafie odczytac informacji zawartych w pasku na wysokosci mute ( czyli w tym miejscu gdzie jest napisane np. you are muted for xxx seconds ). Potrzebuje kogos kto zna sie na rzeczy i potrafi wytlumaczyc jak i od ktorej strony zabrac sie za problem. Mialem zamiar stworzyc VIP Alarm na wiadomosc o zalogowaniu danego gracza. 'xxxx has logged in - alarm / xlog / auto respond' na tym probowalem oprzec skrypt jednak nie mam pojecia jak 'wydusic' z clienta informacje na temat zalogowania sie gracza. (nie wiem czy to kod hex podaje o tym informacje / gdzie szukac tego hexa i czy uzyc funkcji 'w wypadku gdy kod hex (xxx) sie pojawi/zostanie odczytany z ekranu Tibii bot zacznie jakas czynnosc'.

dodaje screena, interesuje nas obszar zaznaczony na czerwono ;))

Licze na przychylnosc graczy, podejrzewam ze nie jednej osobie ulatwiloby to trenowanie (czyt. setki godzin afkowania na trainerach) oraz expienie (monotonne sprawdzanie oraz /msgchecki)

ps. probowal ktos zrobic antymsgcheck w zakladce Events w blackd ? (moj pomysl wzial sie z tego ze skoro msgcheck to wiadomosc wysylana to musi ona zawierac jakis hex, reszty mozna sie domyslic.)

ps2. dodam jeszcze ze zamiescilem watek na forum oficjalnym forum blackd i nikt nie byl w stanie mi odpowiedziec na pytania, bardzo zalezy mi na wypowiedzi DSProbotter'a bo widzialem ze musi znac sie na rzeczy skoro obalil antybota ;)

ps3. kiedys kombinowalem z przerobieniem tibiaauto ( dokladnie modulu afk z tego bota w celu skopiowania modulu afk z wersji t.a. 8.0+ gdzie juz byl ten modul na starsza wersje t.a., operacja zakonczyla sie fiaskiem z tego wzgledu ze stara tibia auto po prostu nie czyta nowszego modulu. skoro nie tedy droga moze ktos ma jeszcze inne pomysly ? przypomnijcie sobie cos, na nowszych wersjach tibii Elfbot nie mial problemow z odczytywaniem informacji zawartych w vip list / mute channel. moze komus uda sie przekompilowac bota Tibia Auto w celu edycji modulu afk.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi